Oswoić kryzys #2 Inwentaryzacja nawyków

Charles Duhigg w książce Siła nawyku pokazuje wiele fantastycznych historii, które brzmią wręcz niewiarygodnie. Wszystkie opierają się na tym samym: pokazują, co dzieje się z człowiekiem, gdy przez określony czas wykonuje regularnie te same czynności.

Jeden z rozdziałów tej książki opowiada historię najgorszej drużyny futbolu amerykańskiego, która – po zmianie trenera – wskoczyła do ścisłej czołówki. Jak to się stało? Nowy trener wykorzystał siłę nawyku i nauczył członków zespołu automatycznych reakcji na konkretne sytuacje. 

A teraz wyobraź sobie, że coś podobnego możesz zrobić w obszarze finansów i całkowicie odmienić swój los: z osoby, której ledwo starcza do pierwszego, stać się osobą, która cieszy się wolnością finansową.

Jak się za to zabrać? Wysłuchaj tego odcinka podcastu!

Chcesz przygotować się na nadchodzący kryzys? Boisz się, że to bardzo mocno wpłynie na Twoje zdrowie psychiczne i że sama sobie z tym nie poradzisz?

W takim razie zapraszam Cię na bezpłatne szkolenie, na którym wspólnie opracujemy plan, który da Ci spokój i poczucie bezpieczeństwa.