Jestem trenerką mentalną kobiet, mentorem, coachem, autorką i entuzjastką Życia na własnych warunkach. Jestem również właścicielką marki Bezpieczna Finansowo, którą stworzyłam dla kobiet chcących czerpać zadowolenie ze swojego życia.

Przez ponad 20 lat mojego doświadczenia zawodowego związana byłam z księgowością, finansami. Jako dyrektor zarządzający, dyrektor finansowy zawsze jednak byłam blisko ludzi, bo uważam że na sukces jednostki składa się zespół, który za nim stoi, a za sukcesem firmy często stoi zadowolenie i szczęście pracowników.

Moje naturalne umiejętności słuchania, empatia i dostrzeganie potencjału w ludziach zaowocowały sukcesami zawodowymi i osobistymi wielu ludzi. Zawsze daje mi to ogromną moc jak mogę obserwować  i stymulować rozwój innych ludzi.

Pomimo, że praca w finansach dawała mi wiele radości i satysfakcji to jednak postanowiłam pójść za głosem serca i wspierać kobiety, które chcą żyć na własnych warunkach. I nie żałuję!

Mój sposób pracy z klientami odbywa się na głębokim poziomie, czasami prowokatywnie. Z wykorzystaniem technik treningu mentalnego, coachingu w standardach International Coach Federation, mentoring dyrektywny i niedyrektywny.

Prywatnie jestem szczęśliwą kobietą, matką i posiadaczką 5 kotów syberyjskich. Uwielbiam czytać i pochłaniam książki w zawrotnym tempie, często chodzę do teatru i na koncerty.